^Góra

  • POSNET

    Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych!

  • NOVITUS

    Najnowsza przenośna kasa fiskalna Novitusa: małe wymiary - ogromne możliwości! Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię..

  • INNOVA

    Najnowszy model znanej i bardzo cenionej przez klientów drukarki fiskalnej przeznaczonej do małych i średnich sklepów oraz gastronomii

Firma Posnet istnieje od 1993 roku, a zatem od początku rynku fiskalnego w Polsce. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości urządzeń fiskalnych. W swojej ofercie posiada rozwiązania znajdujące zastosowanie w supermarketach, nie zapomina jednak o małych sklepikach i firmach usługowych. Poleca również doskonałe rozwiązania dla firm poszukujących specjalizowanych urządzeń. Wśród licznych klientów jest wiele aptek, restauracji, fast-foodów.
Urządzenia oraz rozwiązania systemowe opatrzone marką NOVITUS znajdują zastosowanie w tysiącach placówek handlowych i usługowych, sieciach sklepów detalicznych i hurtowni, centrach logistycznych, aptekach i hurtowniach farmaceutycznych, firmach transportowych, bankach, urzędach administracji publicznej, urzędach pocztowych, stacjach paliw, sieciach sprzedaży prasy, zakładach produkcyjnych, hotelach i restauracjach, a także w codziennej pracy lekarzy czy prawników.
Synonim wysokiej jakości i niezawodności urządzeń. ELZAB to marka urządzeń wspierających sprzedaż w sklepach w każdej miejscowości w Polsce. Jesteśmy liderem rynku kas i drukarek fiskalnych, wypracowaliśmy mocną pozycję wśród dostawców wag elektronicznych, szuflad kasowych i sprawdzarek cen.
Firma INNOVA SA rozpoczęła komercyjną Sprzedaż urządzeń fiskalnych w 2002 roku od wprowadzenia na rynek gamy drukarek fiskalnych opartych na modelach INNOVA PROFIT oraz INNOVA MARKET w różnych wersjach i odmianach programowych
Oferujemy kompleksowe rozwiązania informatyczne dla firm handlowych, sklepów i gastronomii. Współpraca z większością urządzeń fiskalnych i peryferyjnych wspomagających sprzedaż.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sortuj według
Wyników 1 - 9 z 50
startpoprz.123456nast.koniec
Strona 1 z 6

Skanery Ręczne

1200G Voyager

Cena sprzedaży brutto: 792,83 zł

Szczegóły

1202G Voyager

Cena sprzedaży brutto: 1885,44 zł

Szczegóły

1300G Hyperion

odczyt kodów 1D, o dużej gęstości, złej...

Cena sprzedaży brutto: 714,06 zł

Szczegóły

CipherLab 1166 BT

Cena sprzedaży brutto: 2201,23 zł

Szczegóły

CipherLab 1266 BT

Cena sprzedaży brutto: 2127,86 zł

Szczegóły

CipherLab 1500H

Cena sprzedaży brutto: 440,24 zł

Szczegóły

CipherLab 1504

Cena sprzedaży brutto: 1907,73 zł

Szczegóły

CipherLab 1564

Cena sprzedaży brutto: 2494,74 zł

Szczegóły

CipherLab 1660

Cena sprzedaży brutto: 1037,73 zł

Szczegóły

startpoprz.123456nast.koniec
Strona 1 z 6
Copyright © 2013. Hunter komputery  Rights Reserved.